Dažnai užduodami klausimai

Nori daugiau sužinoti apie Ubitel? Kyla klausimų susijusių su programėlės naudojimusi ar draudimo taisyklėmis? Atsakymus gali rasti šiame puslapyje.

Asmeninis draudimas

Kas yra asmeninis draudimas?

Asmeninis draudimas paskaičiuojamas išanalizavus tavo vairavimo įpročius. Remdamiesi šia informacija pateikiame tau asmeninę draudimo kainą.
Sužinoti daugiau.

Kaip vertinamas tavo vairavimas?

Vairuotojo vertinimo rezultatų lentelė Ubitel programėlėje yra informacija apie tavo vairavimo stilių. Norėdami apskaičiuoti tavo rezultatą, atsižvelgiame į šiuos tavo vairavimo įpročius: stabdymą, posūkius, nuoseklumą, naudojimąsi telefonu, greičio viršijimą. Kiekviena iš šių dedamųjų Ubitel programėlėje turi svorį.
Naudodamasis Ubitel programėle galėsi realiu laiku matyti, kuri iš vairavimo balo sudėtinių dalių yra tavo silpnoji pusė. Taip sužinosi, ką tau reikia tobulinti, kad galėtum vairuoti saugiau ir gauti geresnį automobilio civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą.

Kas mane apibūdina kaip gerą vairuotoją?

Fiksuojamas greičio viršijimas, atsižvelgiama į stabdymą, posūkių greitį, paros laiką, nuvažiuotus kilometrus, važiavimo maršrutus, taip pat itin svarbu, ar vairuodamas naudojiesi telefonu. Geras vairuotojas prie vairo laikosi kelių eismo taisyklių ir nepamiršta kitų eismo dalyvių.

Aš pasiruošęs gauti asmeninį draudimą, nuo ko pradėti?

Viskas labai paprasta, atsisiųsk Ubitel programėlę čia.

Kaip jūs žinosite, kad aš esu vairuotojas, o ne keleivis?

Nesijaudink. Tos kelionės automobiliu, kuriose būsi keleivis, nebus įtrauktos į bendrąjį tavo vairavimo balą. Nustatyti tavo vietai ir elgsenai automobilyje Ubitel programėlė naudoja inovatyvius kompiuterinio mokymosi algoritmus. Priklausomai nuo to, ar kelionės metu esi vairuotojas, ar automobilio keleivis, programėlė tave traktuos skirtingai.

Ar mano automobilio draudimo kaina priklauso tik nuo mano vairavimo stiliaus?

Vairavimo stilius yra labai svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgiame priimdami sprendimą dėl galutinės automobilio civilinės atsakomybės draudimo kainos. Taip pat vertiname ir kitus parametrus, kurie svarbūs visoms draudimo bendrovėms.

Kaip sužinoti, kiek galiu sutaupyti ir kaip saugiai šiuo metu vairuoju?

Deja, nežinosi, kol nepradėsi naudoti programėlės - tai priklauso nuo tavo vairavimo įgūdžių ir įpročių, tačiau daugelis mūsų programėlės naudotojų sutaupo ir gauna asmeninius automobilio civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymus. Yra tik vienas būdas sužinoti – pradėk naudotis programėle!

Kas, jei aš blogas vairuotojas?

Vis tiek gausi asmeninį automobilio civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą, tik jo kaina bus aukštesnė nei saugiau vairuojančių žmonių, kurie jau naudojasi Ubitel. Gera žinia – visada galėsi gerinti savo vairavimo stilių, kol draudimo kaina tau bus priimtina.

Kaip dažnai turiu vairuoti, jei noriu gauti asmeninį draudimo pasiūlymą?

Automobilio civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą gausi iš karto po pirmos kelionės, kai pasinaudosi Ubitel programėle. Vis dėlto, kad galėtume tau pateikti palankesnį asmeninį automobilio civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą, mums reikės daugiau duomenų apie tavo vairavimą. Šiuos duomenis analizuos programėlė 14 dienų. Stenkitės kiek įmanoma dažniau vairuoti automobilį.

Noriu gauti asmeninį automobilio civilinės atsakomybės draudimą ir įtraukiau papildomą asmenį į Ubitel paskyrą. Ar papildomai įtrauktas asmuo turi pravažinėti su Ubitel programėle tam tikrą kelionių/dienų skaičių, kad gaučiau pasiūlymą?

Tai nėra būtina. Vis dėlto tokiais atvejais papildomai įtrauktiems asmenims rekomenduojame kuo dažniau vairuoti automobilį, kuris priklauso pagrindiniam programėlės naudotojui.